Düşük maliyetli havayollarının kendi rezervasyon sistemleri vardır; bu, Gate1'in rezervasyonunuzda değişiklikği anlamına gelir.

Bu nedenle değişiklikler yalnızca doğrudan havayolunda talep edilebilir. Lütfen, rezervasyonunuzu değiştirme ücretinin düşük maliyetli havayollarıyla değiştirilmesinin genellikle yüksek olduğunu unutmayın.

Aşağıda, rezervasyonunuzu nasıl değiştireceğinizle ilgili en çok satilan düşük maliyetli havayollarından bazıları için bilgi bulabilirsiniz.


Ryanair

Ryanair'in web sitesine gidin ve Rezervasyonlarım için seçim yapın. Rezervasyon referansınızı ve e-posta adresinizi 'Hesap yok?' Seçeneğinin altında doldurun. Burada check-in yapın ve 'Go' (Git) düğmesini tıklayın. Rezervasyon referansını ve e-posta adresini onay e-postasında bulabilirsiniz.


* Kendi e-posta adresinizi Ryanair ile doldurmadığınız, ancak Gate1'in sizin için oluşturduğu e-posta adresini giriniz unutmayın.


Rezervasyona girdikten sonra, uçuşunuzu veya adınızı değiştirme seçeneğini bulabileceğiniz 'Rezervasyonu Yönet' seçeneğini seçin. Web sitesindeki adımları takip edin ve değişikliği onaylamak için doğrudan Ryanair'e ücret ödeyin.Easyjet ve Wizzair

Her iki havayolu için çevrimiçi check-in işlemi rezervasyon referansı ve soyadınızla yapılabilir, ancak değişiklik yapabilmek için rezervasyonunuzu yönetmek için benzersiz bir e-posta adresi ve şifreniz gerekir.


Bu detaylar Müşteri hizmetlerimizle talep üzerine sağlanmaktadır. İsteğiniz zaman İletişim formunu doldurmanız bunu bu sayfanın altında bulabirlisniz, formu gönderdikten sonra size giriş bilgilerinizi ve nasıl bir değişiklik yapılacağına ilişkin prosedürü göndereceğiz.Transavia ve Tui

Transavia veya Tui için ne yazık ki değişiklik yapmak mümkün değil.  • Uçuş yapacağınız havayolu şirketi burada belirtilmemiş mi? Bu durumda, lütfen havayolunun web sitesini ziyaret edin ve onay e-postanızda bizden aldığınız rezervasyon referansı ile giriş yapın. Havayolunun web sitesinde açıklanan adımları izleyin ve ücretleri doğrudan havayoluna ödeyerek değişikliği tamamlayın. Değişiklik onaylanırsa derhal web sitelerinde göreceksiniz.

 

 

  • Herhangi bir değişikliği online olarak yapamiyor musunuz? Lütfen doğrudan havayolu şirketine başvurun.

 

 

  • Doğrudan havayolunda bir değişikliği tamamladığınızda, bu değişiklik MyGate1 hesabınızda görünmez. Havayolunun web sitesinde yaptığınız değişiklik onaylandığı sürece, bu hiç sorun değil.